مقالات

تهیه غذا و ظروف کرایه برای مراسم تولد

تولد از جمله جشن هایی است که از نظر احساسی هم برای میزبان و هم برای مهمانان حائز اهمیت می باشند و از آن دست جشن هایی محسوب می شود که از درجه رسمیت پایین تری نسبت به مهمانی های مجلسی و رسمی برخوردار است.

در نتیجه نوع و چگونگی غذا هایی که در جشن تولد ها سرو می شود با مابقی جشن ها کمی تفاوت دارد و باید در هنگام سفارش غذا نکاتی را مدنظر قرار دهیم.

در جشن تولد ها به دلیل وجود کیک تولد که از المان های بی چون و چرای این جشن است و نوشیدنی هایی که در کنار آن قرار می گیرد. معمولا افراد شرکت کننده در آن ترجیح می دهند قبل و یا بعد از خوردن کیک غذایی سبک را میل نمایند.

تا جدا از بحث رژیم غذایی که این روز ها دغدغه افرادی بسیاری است که به سلامتی و ظاهر خود اهمیت می دهند، مهمان های دیگر نیز به دلیل جو پر جنب و جوش این جشن، مطمئنا خواهان آزادی عمل بیشتری هستند.

در نتیجه بهتر است میزبان غذاهایی را انتخاب کند که سبک بوده و خوردن آنها بدون تشریفات خاص و به آسانی صورت گیرد. تا هم مهمانان غذا را با آسودگی خاطر میل نمایند و هم میزبان در هنگام پذیرایی با دشواری مواجه نشود.

اکثر جشن های تولد به گونه ای سازمان دهی می شوند که مهمانان شبی زیبا را با همدیگر ساخته و با سرو شامی خوشمزه در کنار یکدیگر این جشن و پایکوبی را تکمیل نمایند.

و از آن جهت که ما ایرانی ها در مهمان نوازی شهره علم و خاص هستیم پس کاملا طبیعی است که میزبان برای بدون نقص برگزار شدن این جشن دچار اضطراب شود. که تهیه منوی غذایی مناسب برای شام تولد نیز یکی از عوامل تشدید این اضطراب است.

ظروف کرایه

البته امروزه لیستی بلند بالا از غذا های مخصوص این جشن وجود دارد اما انتخاب و تهیه غذایی مناسب خود معضلی دیگر است. میزبان از یک سو باید به فکر محیا کردن مقدمات این جشن باشد و از سوی دیگر غذا های مختص تولد را آماده کند.

که با توجه به کمبود زمان در دوران ما و مشغله های کاری بسیار، انجام تمام کارها توسط میزبان کاری بس دشوار است.

در حال حاضر رستوران هایی وجود دارند که این نیاز افراد را شناسایی کرده و در جهت رفع آن گام های مطلوبی را برداشته اند.

 برخی از این رستوران ها یک منوی اختصاصی برای سفارش غذا، مخصوص جشن تولد ها داشته و غذا های متنوعی را با توجه به ذائقه مشتری در آن جای داده اند.

غذا هایی از جمله فینگرفودها یا همان غذا های انگشتی، (فینگرفود به غذایی اطلاق می شود که از حجم کمی برخوردار بوده و به راحتی با انگشتان دست قابل خوردن است و برای میل کردن آن نیاز به ابزار خاصی چون قاشق و چنگال و چاقو نیست).

نوشیدنی ها و آب میوه های متنوع، به همراه انواع مختلفی از سالاد های کشور های مختلف جهان، که این روزها از غذا های محبوب اینگونه جشن ها می باشند، محیا ساخته اند.

همچنین لیستی از دسر ها و پیش غذا هایی با تنوع بسیار را نیز در منوی غذایی خود جای داده اند.

این رستوران ها غذا هایی را انتخاب کرده اند که بیشترین هم خوانی و هماهنگی با این نوع جشن را داشته باشد. در نتیجه میزبان با صرف چند دقیقه از وقت خود می تواند نوع و ظاهر غذا هایی که مد نظر دارد را انتخاب کرده و میز شام رنگینی را با آنان تدارک ببیند.

تهرانی مجالس علاوه بر مجالس تولد برای دیگر مجالس ها نیز غذا با منوی ایرانی و فرنگی و انواع دسر تدارک می بیند.

ظروف کرایه

علاوه بر غذا برای پذیرایی نیز ظروف کرایه در اختیار شما مشتریان ایرانی قرار می دهد.

ظروف کرایه برای پذیرایی مهمان ها یکی از بهترین روش ها می باشد؛ را که ظروف یک بار مصرف به محیط زیست آسیب می رساند.

انواع ظروف کرایه شامل غذا خوری و میوه خوری، سینی های پذیرایی، و انواع صندلی های  میز و صندلی تاشو، سفید و طلایی، مبله پلیمری، مبله vip)، انواع شف های خورشتی بزرگ و کوچک، شف برنجی و شف آبمیوه ) موجود می باشد.

ظروف کرایه پذیرایی سماور برقی بزرگ و کوچک، انواع قوری ساده و وارمردار، فرش زیرپایی و نمازی، فرش قرمز ورودی، لوازم سرمایشی و گرمایشی، دیگ، پاتیل و اجاق گاز جهت آشپزی انواع سیستم های تهویه سرمایشی و گرمایشی موجود است.

باند، نور، میکروفن، میکسر دیجی و دیوایس های لازم جهت امور موزیک و شومن. میهماندار جهت پذیرایی،  منوهای غذایی سالنی و خانگی(سرو به همراه سالاد، دسر و نوشیدنی ها) ارسال رایگان نمونه غذای انتخابی به نشانی مشتریان گرامی جهت تست کیفیت غذا برای منوهای غذایی بالای ۶۰ نفر است.

ارائه مشاوره و راهنمایی جهت اطلاع مشتریان گرامی از نحوه برگزاری مراسم کترینگ و خدمات دهی به کلیه مناطق تهران و شهرستانها بصورت صفر تا صد. ارائه صندلی کرایه و ظروف کرایه.

شما می‌توانید ظروف کرایه خود را با طرح متفاوتدر تهرانی مجالس سفارش دهید و در سراسر تهران تحویل بگیرید.

 جهت هماهنگی و دریافت اطلاعات بیشتر با شماره های ۰۹۱۲۶۱۳۳۸۴۳ و ۰۲۱۲۲۵۰۳۵۳۰  تماس بگیرید.

ظروف کرایه | ظروف کرایه در تهران | ظروف کرایه ای در تهران | ظروف کرایه تهرانی مجالس

ظروف کرایه برای تشریفات | تشریفات مجالس | تشریفات مجالس تهران | لیست تشریفات مجالس تهران

قیمت ظروف کرایه | ظروف کرایه + قیمت

ظروف کرایه تشریفات را از ما بخواهید