ظروف کرایه در برگزاری همایش ها

در برگزاری یک همایش موفق، یکی از مهم ترین موارد، جلب رضایت شرکت کنندگان و رسیدگی به آنهاست. جلب رضایت شرکت کنندگانی که احتمالا از شهرهای دور و نزدیک برای شرکت در همایش شما آمده اند، تنها وابسته به سالن برگزاری و ارائه مقالات نیست. رضایتمندی از نحوه پذیرایی و هدایایی که از شما دریافت می کنند نیز فاکتور مهمی است.

ارائه یک پکیج شامل یک دفترچه یادداشت و خودکار و احیانا بروشور یا کتابچه کوچکی برای مطالعه تاثیر زیادی در سرگرمی و همچنین رضایتمندی کاربران دارد.

حال اینکه با توجه به طولانی بودن زمان همایش ها و در دسترس نبودن مکان هایی برای تهیه مواد خوراکی، چند وعده پذیرایی از مهمانان نیز باید در دستور کار شما باشد که اتفاقا یکی از مهمترین بخش های همایش است. در نتیجه باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد.

ظروف کرایه

اگر همایش شما صبح زود شروع میشود یا به صورت چند روزه برگزار میشود، احتمالا بسیاری از کاربران موفق به صرف صبحانه در منزل نمیشوند و یا گاها بعضی ها در همان روز برگزاری به شهر شما رسیده اند و امکان صرف صبحانه را نداشته اند.

سرو صبحانه هرچند مختصر در بدو ورود کاربران مانند تزریق انرژی به آنهاست و جلوه بسیار خوبی در ذهن آنها به وجود می آورد. این صبحانه مختصر میتواند از شرکت های تهیه بسته پذیرایی در قالب یک ساندویچ کوچک یا بسته حاوی کیک و یک نوشیدنی مثل شیر یا آبمیوه تهیه شود تا استفاده از آن راحت و بی دردسر باشد. البته توجه داشته باشید که ارزش غذایی شیر و ساندویچ صبحانه بیشتر از آبمیوه و کیک است.

همچنین ظروفی که در همایش استفاده می کنید، بسیار مهم می باشند؛ اگر شما از ظروف یکبارمصرف استفاده کنید، جلوه خوبی ندارد و به محیط زیست آسیب می رساند. برای پذیرایی در همایش ها که تعداد مهمانان بسیار زیاد است، بهتر است که از ظروف کرایه استفاده کنید.

تهرانی مجالس آماده است تا در پذیرایی همایش ها به شما کمک کند، برای پذیرایی می تواند غذا، ظروف کرایه و خدمتکار در اختیار شما قرار دهد.

انواع ظروف کرایه شامل غذا خوری و میوه خوری، سینی های پذیرایی، و انواع صندلی های  میز و صندلی تاشو، سفید و طلایی، مبله پلیمری، مبله vip)، انواع شف های خورشتی بزرگ و کوچک، شف برنجی و شف آبمیوه ) موجود می باشد.

ظروف کرایه

ظروف کرایه پذیرایی سماور برقی بزرگ و کوچک، انواع قوری ساده و وارمردار، فرش زیرپایی و نمازی، فرش قرمز ورودی، لوازم سرمایشی و گرمایشی، دیگ، پاتیل و اجاق گاز جهت آشپزی انواع سیستم های تهویه سرمایشی و گرمایشی موجود است.

باند، نور، میکروفن، میکسر دیجی و دیوایس های لازم جهت امور موزیک و شومن. میهماندار جهت پذیرایی،  منوهای غذایی سالنی و خانگی(سرو به همراه سالاد، دسر و نوشیدنی ها) ارسال رایگان نمونه غذای انتخابی به نشانی مشتریان گرامی جهت تست کیفیت غذا برای منوهای غذایی بالای ۶۰ نفر است.

ارائه مشاوره و راهنمایی جهت اطلاع مشتریان گرامی از نحوه برگزاری مراسم کترینگ و خدمات دهی به کلیه مناطق تهران و شهرستانها بصورت صفر تا صد.

شما می‌توانید برای پذیرایی در همایشتان و ظروف کرایه خود را در طرح متفاوت  را در تهرانی مجالس سفارش دهید و در سراسر تهران تحویل بگیرید.

جهت هماهنگی و دریافت اطلاعات بیشتر با شماره های ۰۹۱۲۶۱۳۳۸۴۳ و ۰۲۱۲۲۵۰۳۵۳۰  تماس بگیرید.

ظروف کرایه | ظروف کرایه در تهران | ظروف کرایه ای در تهران | ظروف کرایه تهرانی مجالس

ظروف کرایه تشریفات را از ما بخواهید

قیمت ظروف کرایه | ظروف کرایه + قیمت

ظروف کرایه برای تشریفات | تشریفات مجالس | تشریفات مجالس تهران | لیست تشریفات مجالس تهران

امکان ارسال دیدگاه برای این نوشته وجود ندارد.