ظروف کرایه

مراسم سفارتخانه ها

مزیت تشریفات این است که کار دیپلمات­ ها را آسان می­کند. عمل و شغل دیپلماسی نیاز به محیطی رسمی و آرام دارد. تشریفات به ملاقات­ها، مذاکرات، ضیافت­ ها، مسافرت ­ها و دید و بازدیدها جنبه­ی رسمی می­ دهد و تعهداتی ایجاد می­ کند. تشریفات حافظ و مجری مصونیت ­ها و مزایای دیپلمات­ ها بوده و همه جا با دیپلماسی همراه است.

مانند نحوه­ی نشست و برخواست، دید و بازدید، شرکت در جشن­ها و عزاداری­ها، انعقاد قراردادها، تقدیم استوارنامه و غیره. خلاصه در زندگی شغلی و خصوصی دیپلمات­ ها تشریفات دخالت دارد، تکلیف را روشن می­ کند و دستور می­ دهد.

ظروف کرایه

برای اجری  مراسم تشریفات سفارتخانه لازم است به آداب و رسوم بین الملی آشنایی داشته باشید. خدمات این نوع تشریفات، با سایـر خدمات مجالس بسیار متفاوت می باشد. رعایت این آداب و رسوم در کنار اجرای مجلل و آبرومندانه این مراسم در ایجاد ذهنیت مثبت در خاطر طرف مقابل نقش مهمی دارد.

پایبندی به اصول و اخلاق تاثیر زیادی در ایجاد حس اعتماد و صمیمیت میـان طرفیندارد و می تواند زمینه ساز قـوی کردن و گسترش روابط میان دو طرف گـردد که موجـب رونق اقتصادی در کشور و ضمناً نشانگر اصالت فرهنگی یک کشور می باشد.

خدماتی که در تشریفات سفارتخانه توسط تهرانی مجالس ارائه می شوند عبارتند از: اجاره راهبند تشریفاتی، ظروف کرایه، میز و صندلی و…

ظروف کرایه

 برای پذیرایی به ظروف زیبا نیاز است؛ در تهرانی مجالس شما می توانید علاوه بر اجاره میز و صندلی، ظروف کرایه نیز اجاره کنید.

گروه تشریفات تهرانی مجالس ( تشریفات سفارتخانه ) با توجه به بودجه و سلیقه ی شما می تواند در کنار شما جهت برگزاری مراسم سفارتخانه خدمات رسانی نماید.

انواع ظروف کرایه شامل غذا خوری و میوه خوری، سینی های پذیرایی، و انواع صندلی های  میز و صندلی تاشو، سفید و طلایی، مبله پلیمری، مبله vip)، انواع شف های خورشتی بزرگ و کوچک، شف برنجی و شف آبمیوه ) موجود می باشد.

ظروف کرایه پذیرایی سماور برقی بزرگ و کوچک، انواع قوری ساده و وارمردار، فرش زیرپایی و نمازی، فرش قرمز ورودی، لوازم سرمایشی و گرمایشی، دیگ، پاتیل و اجاق گاز جهت آشپزی انواع سیستم های تهویه سرمایشی و گرمایشی موجود است.

باند، نور، میکروفن، میکسر دیجی و دیوایس های لازم جهت امور موزیک و شومن. میهماندار جهت پذیرایی،  منوهای غذایی سالنی و خانگی(سرو به همراه سالاد، دسر و نوشیدنی ها) ارسال رایگان نمونه غذای انتخابی به نشانی مشتریان گرامی جهت تست کیفیت غذا برای منوهای غذایی بالای ۶۰ نفر است.

ارائه مشاوره و راهنمایی جهت اطلاع مشتریان گرامی از نحوه برگزاری مراسم کترینگ و خدمات دهی به کلیه مناطق تهران و شهرستانها بصورت صفر تا صد.

شما می‌توانید  پذیرایی در مراسم سفارتخانه و ظروف کرایه خود را در طرح متفاوت و انواع لوازم تولد را در تهرانی مجالس سفارش دهید و در سراسر تهران تحویل بگیرید.

جهت هماهنگی و دریافت اطلاعات بیشتر با شماره های ۰۹۱۲۶۱۳۳۸۴۳ و ۰۲۱۲۲۵۰۳۵۳۰  تماس بگیرید. 

ظروف کرایه | ظروف کرایه در تهران | ظروف کرایه ای در تهران | ظروف کرایه تهرانی مجالس

ظروف کرایه تشریفات را از ما بخواهید

ظروف کرایه برای تشریفات | تشریفات مجالس | تشریفات مجالس تهران | لیست تشریفات مجالس تهران

امکان ارسال دیدگاه برای این نوشته وجود ندارد.